Bedriftsprofil · Org.nr. 938 736 200

Aktiv i registeret

ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS

Frisering og barbering · SVELVIK · Org.nr. 938 736 200

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS er et aksjeselskap innen frisering og barbering, stiftet i 2026 i Svelvik.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje96.210 - Frisering og barbering
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet19.10.2026

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-23)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

Ingen anmeldelser ennå

Har du erfaring med ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS? Del den og hjelp andre med å velge.

Skriv den første anmeldelsen

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseSvelvikveien 888, 3060 SVELVIK

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938736200" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS?
Organisasjonsnummeret til ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS er 938736200 (MVA-nummer NO938736200MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS i?
ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS er registrert i bransjen Frisering og barbering (næringskode 96.210). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Svelvik (kommune 3301).
Når ble ELITE CREATIONS MEDICAL AESTHETICS AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 19.10.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.