Bedriftsprofil · Org.nr. 938 690 960

Aktiv i registeret

FLÅTEN INVEST NARVIK AS

Uoppgitt · NARVIK · Org.nr. 938 690 960

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

FLÅTEN INVEST NARVIK AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet i 2026 i Narvik.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje00.000 - Uoppgitt
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet18.09.2026

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-16)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseBergfrueveien 4, 8515 NARVIK

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om FLÅTEN INVEST NARVIK AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan FLÅTEN INVEST NARVIK AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938690960" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til FLÅTEN INVEST NARVIK AS?
Organisasjonsnummeret til FLÅTEN INVEST NARVIK AS er 938690960 (MVA-nummer NO938690960MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er FLÅTEN INVEST NARVIK AS i?
FLÅTEN INVEST NARVIK AS er registrert i bransjen Uoppgitt (næringskode 00.000). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder FLÅTEN INVEST NARVIK AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Narvik (kommune 1806).
Når ble FLÅTEN INVEST NARVIK AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 18.09.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.