Bedriftsprofil · Org.nr. 938 669 317

Aktiv i registeret

JIW HOLDING AS

Uoppgitt · OSLO · Org.nr. 938 669 317

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

JIW HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet i 2026 i Oslo.

Holdingselskap. Selskapsnavnet angir holding, men Brreg har en annen næringskode.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje00.000 - Uoppgitt
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet28.09.2026

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-13)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseWestye Egebergs gate 1C, 0177 OSLO

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om JIW HOLDING AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan JIW HOLDING AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938669317" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til JIW HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til JIW HOLDING AS er 938669317 (MVA-nummer NO938669317MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er JIW HOLDING AS i?
JIW HOLDING AS er registrert i bransjen Uoppgitt (næringskode 00.000). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder JIW HOLDING AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Oslo (kommune 0301).
Når ble JIW HOLDING AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 28.09.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.