Bedriftsprofil · Org.nr. 938 430 705

Aktiv i registeret

MYRASTUBBEN AVLØPSLAG

Oppsamling og behandling av avløpsvann · HVITSTEN · Org.nr. 938 430 705

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

MYRASTUBBEN AVLØPSLAG er en forening innen oppsamling og behandling av avløpsvann, stiftet i 2026 i Hvitsten.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformFLI
Bransje37.000 - Oppsamling og behandling av avløpsvann
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet27.06.2026

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Næringskode endretNæringskode: 37.000 Oppsamling og behandling av avløpsvannKilde: Brønnøysundregistrene
Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-20)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
Adressec/o Eddy Storsæther Knutsen, Myrastubben 30, 1545 HVITSTEN

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om MYRASTUBBEN AVLØPSLAG

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan MYRASTUBBEN AVLØPSLAG sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938430705" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til MYRASTUBBEN AVLØPSLAG?
Organisasjonsnummeret til MYRASTUBBEN AVLØPSLAG er 938430705 (MVA-nummer NO938430705MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er MYRASTUBBEN AVLØPSLAG i?
MYRASTUBBEN AVLØPSLAG er registrert i bransjen Oppsamling og behandling av avløpsvann (næringskode 37.000). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder MYRASTUBBEN AVLØPSLAG til?
Selskapet er registrert med adresse i Hvitsten (kommune 3216).
Når ble MYRASTUBBEN AVLØPSLAG stiftet?
Selskapet ble stiftet 27.06.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.