Bedriftsprofil · Org.nr. 938 723 230

Aktiv i registeret

ONEWEEK AS

Dataprogrammeringstjenester · OSLO · Org.nr. 938 723 230

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

ONEWEEK AS er et aksjeselskap innen dataprogrammeringstjenester, stiftet i 2026 i Oslo.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje62.100 - Dataprogrammeringstjenester
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet08.10.2026

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-21)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

LOKASJON

Adresse og nærhet

Kilde: Brønnøysundregistrene + Ratis geokoding.

Møllergata 8, 0179 OSLO

41 andre virksomheter er registrert på adressen. Se virksomheter på samme adresse

VIS BEDRIFTER I NÆRHETEN8 bedrifter i området

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseMøllergata 8, 0179 OSLO

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om ONEWEEK AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan ONEWEEK AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938723230" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til ONEWEEK AS?
Organisasjonsnummeret til ONEWEEK AS er 938723230 (MVA-nummer NO938723230MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er ONEWEEK AS i?
ONEWEEK AS er registrert i bransjen Dataprogrammeringstjenester (næringskode 62.100). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder ONEWEEK AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Oslo (kommune 0301).
Når ble ONEWEEK AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 08.10.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.