Bedriftsprofil · Org.nr. 938 574 162

Aktiv i registeret

RAVN RAVN AS

Agenturhandel med tekstiler, klær, pelsskinn, skotøy og lærvarer · OSLO · Org.nr. 938 574 162

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

RAVN RAVN AS er et aksjeselskap innen agenturhandel med tekstiler, klær, pelsskinn, skotøy og lærvarer, stiftet i 2026 i Oslo.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje46.160 - Agenturhandel med tekstiler, klær, pelsskinn, skotøy og lærvarer
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet09.09.2026
Registrert iMVA-registeret

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Endring i registeropplysningerRegistrert i merverdiavgiftsregisteret: ja + 2 flereKilde: Brønnøysundregistrene
Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-10)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

LOKASJON

Adresse og nærhet

Kilde: Brønnøysundregistrene + Ratis geokoding.

Oscars gate 81, 0256 OSLO

41 andre virksomheter er registrert på adressen. Se virksomheter på samme adresse

VIS BEDRIFTER I NÆRHETEN5 bedrifter i området

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseOscars gate 81, 0256 OSLO

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om RAVN RAVN AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan RAVN RAVN AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/938574162" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til RAVN RAVN AS?
Organisasjonsnummeret til RAVN RAVN AS er 938574162 (MVA-nummer NO938574162MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er RAVN RAVN AS i?
RAVN RAVN AS er registrert i bransjen Agenturhandel med tekstiler, klær, pelsskinn, skotøy og lærvarer (næringskode 46.160). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder RAVN RAVN AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Oslo (kommune 0301).
Når ble RAVN RAVN AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 09.09.2026. Kilde: Brønnøysundregistrene.