Bedriftsprofil · Org.nr. 838 581 072

Aktiv i registeret

SAMEIET GOLFVEGEN 10-12

Aktiviteter i borettslag og boligsameier · TRYSIL · Org.nr. 838 581 072

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 er et registrert selskap innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, stiftet i 2024 i Trysil.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformESEK
Bransje97.001 - Aktiviteter i borettslag og boligsameier
AnsatteIkke oppgitt
StatusAktiv i registeret
Stiftet26.06.2024

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Nyregistrert virksomhetNyregistrert i Enhetsregisteret (2026-10-16)Kilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
Adressec/o Trysilfjellet Utmarkslag SA, Velkomstvegen 8, 2420 TRYSIL

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om SAMEIET GOLFVEGEN 10-12

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/838581072" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til SAMEIET GOLFVEGEN 10-12?
Organisasjonsnummeret til SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 er 838581072 (MVA-nummer NO838581072MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 i?
SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier (næringskode 97.001). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 til?
Selskapet er registrert med adresse i Trysil (kommune 3421).
Når ble SAMEIET GOLFVEGEN 10-12 stiftet?
Selskapet ble stiftet 26.06.2024. Kilde: Brønnøysundregistrene.