Bedriftsprofil · Org.nr. 934 792 122

Aktiv i registeret

STORSTUEN AS

Drift av restauranter · BERGEN · Org.nr. 934 792 122

Ingen Rati-anmeldelser ennå.

Legg til i CRM Se vurderinger og tall

OVERSIKT · BRØNNØYSUNDREGISTRENE

Hva slags bedrift er dette?

Registrert virksomhet, siste regnskap og sentrale registeropplysninger samlet på ett sted.

STORSTUEN AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet i 2024 i Bergen. Selskapet har 27 registrerte ansatte.

Grunndata fra Brønnøysundregistrene.

OrganisasjonsformAS
Bransje56.110 - Drift av restauranter
Ansatte27
StatusAktiv i registeret
Stiftet19.12.2024
Registrert iMVA-registeret

EIERSTRUKTUR

Aksjonærer og eierskap

Aksjonærdata rapportert per 31.12.2025. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister..

Eierhistorikk 2024–2025

Ingen registrerte endringer i de tilgjengelige årsuttrekkene.

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister. Dataene viser rapportert aksjebeholdning per 31. desember i hvert år. Endringer mellom årsuttrekk viser forskjellen mellom to årssluttbilder og dokumenterer ikke transaksjonstype, transaksjonsdato eller kjøpesum.

SISTE HENDELSER

Hendelser og bedriftsnyheter

Kilde oppgis per hendelse.

Endring i registeropplysningerAntall ansatte: 27 + 2 flereKilde: Brønnøysundregistrene

Alle nyheter og hendelser →

ANMELDELSER

Hva brukerne sier

Skriv anmeldelse

Anmeldelser på Rati er skrevet av brukere og uttrykker brukerens egne erfaringer og meninger. Rati har ikke kontrollert at anmelderen er kunde hos virksomheten.

LOKASJON

Adresse og nærhet

Kilde: Brønnøysundregistrene + Ratis geokoding.

Damsgårdsveien 55, 5058 BERGEN

10 andre virksomheter er registrert på adressen. Se virksomheter på samme adresse

VIS BEDRIFTER I NÆRHETEN2 bedrifter i området

Kontakt og lokasjon

TelefonIkke oppgitt
NettsideIkke oppgitt
AdresseDamsgårdsveien 55, 5058 BERGEN

RATI · RAsk Til Innsikt

Spør RATI om STORSTUEN AS

Få hjelp til å forstå regnskap, utvikling, eiere, ledelse og hvordan STORSTUEN AS sammenligner seg med andre selskaper. Svar bygger på data fra Rati — sjekk alltid tallene på denne profilen.

Åpne RATI med dette selskapet →

For bedriftseiere

Vis anmeldelsesbadge og kode

Vis bedriftens Rati-rating på egen nettside. Slik ser den ut:

Anmeldelser på Rati

<iframe src="https://rati.no/badge/934792122" width="230" height="60" style="border:0" title="Anmeldelser på Rati"></iframe>

Lim koden inn der du vil ha badgen — den oppdateres automatisk når det kommer nye anmeldelser.

OFTE SPURTE SPØRSMÅL

4 spørsmål med faktagrunnlag

Hva er org.nr. til STORSTUEN AS?
Organisasjonsnummeret til STORSTUEN AS er 934792122 (MVA-nummer NO934792122MVA). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje er STORSTUEN AS i?
STORSTUEN AS er registrert i bransjen Drift av restauranter (næringskode 56.110). Kilde: Brønnøysundregistrene.
Hvor holder STORSTUEN AS til?
Selskapet er registrert med adresse i Bergen (kommune 4601).
Når ble STORSTUEN AS stiftet?
Selskapet ble stiftet 19.12.2024. Kilde: Brønnøysundregistrene.