Sted
Nordre Follo
11166 registrerte bedrifter
Nøkkeltall for kommunen
RATI · RAsk Til Innsikt
Spør RATI om bedrifter i Nordre Follo — bransje, sted, størrelse eller økonomi.
BIELTVEDT CONSULTING
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · SKI
HØGH TRAFIKKSKOLE AS
Undervisning ved godkjente trafikkskoler · OPPEGÅRD
VELA BYGG Adam Wansacz
Maler- og glassarbeid · LANGHUS
SAMEIET HEISHUSENE
Aktiviteter i borettslag og boligsameier · LANGHUS
SOFIEMYR HOLDING AS
Utleie av egen eller leid fast eiendom · KOLBOTN
SALONG HAN OG HENNE LAURENDZ
Skjønnhetspleie · SKI
NORWAY INTERNATIONAL FELLOWSHIP
Aktiviteter i religiøse organisasjoner · SIGGERUD
FINANCE RESOURCES RHP AS
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · OPPEGÅRD
ØVRE TANN VEISTYRE
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · KRÅKSTAD
SUPORTNET AGRO AS
Uspesifisert engroshandel · LANGHUS
BERGHAGAN 3 AS
Utleie av egen eller leid fast eiendom · LANGHUS
DALSVEGEN VEILAG
Eiendomsforvaltning på oppdrag · LANGHUS
ADVOKAT MIRÉN KLILAND GUNDERSEN
Juridisk tjenesteyting · SKI
FLORACHOLOGY NORWAY - SIDSEL J. SVESTAD
Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers · TROLLÅSEN
VINIFERA ADVISORY TORLEIF HØYVIK
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · OPPEGÅRD
OSLO GLASSIMPORT Thomas Skogen
Detaljhandel med husholdningsredskaper og bestikk, servise, glassvarer, porselen og keramikk · SIGGERUD
ANDERS MALTE GUSTAVSON
Oppføring av bygninger · KRÅKSTAD
ADD MEDIA AS
Reklamebyråvirksomhet · LANGHUS
KJETIL RAUSTØL
Annen virksomhet for distribuering av innhold · SKI
LOGIN AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · SKI
LILLETEIGEN GRENDELAG
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · SKI
AKSPRO AS
Kjøp og salg av egen fast eiendom · OPPEGÅRD
GØRAN NØSTVIK RØR OG VEDLIKEHOLD
Rørleggerarbeid · SIGGERUD
KONGEVEIEN BORETTSLAG, MOSS
Aktiviteter i borettslag og boligsameier · SKI
Største bransjer i Nordre Follo
Andre kommuner i Akershus
Topplister i Nordre Follo
OFTE SPURTE SPØRSMÅL 1 spørsmål med faktagrunnlag
- Hvor mange bedrifter finnes i Nordre Follo?
- Rati registrerer 11 166 bedrifter i Nordre Follo. Kilde: Brønnøysundregistrene.
Viser 24 av 11 166 bedrifter
Vis flere bedrifter