Sted
Nordre Follo
11164 registrerte bedrifter
Nøkkeltall for kommunen
RATI · RAsk Til Innsikt
Spør RATI om bedrifter i Nordre Follo — bransje, sted, størrelse eller økonomi.
RITHA D. UNNELAND
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · KOLBOTN
SIMPLICA KNUT OPPEGAARD
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · SKI
SOLUTIO AS
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · OPPEGÅRD
NINA SOFIE BREKKE
Annen undervisning ellers · LANGHUS
CAMILLA SEEM PERSONLIG TRENING & COACHING
Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin · TÅRNÅSEN
BIM VERDI AS
Kontortjenester · OPPEGÅRD
LENA IVERSEN
Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst · SKI
GLENNETJERNETS VENNER
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · KRÅKSTAD
MULIGHET AS
Dataprogrammeringstjenester · SKI
SKI ANLEGGSSERVICE AS
Grunnarbeid · SKI
ØYVIND BERG
Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster · KRÅKSTAD
FORELDREFORENINGEN SOFIEMYR SKOLE
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · SOFIEMYR
SKI TREFFET
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · SKI
LUNDIN HOLDING AS
Andre egeninvesteringsselskaper · KOLBOTN
SOAD AS
All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · LANGHUS
JON D. ORTEN
Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted · KOLBOTN
SOUNDSOFUNITY AS
Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet · TÅRNÅSEN
HAGEBYEN DRIFTSFORENING
Eiendomsforvaltning på oppdrag · SKI
KOLBOTN ROTARY KLUBB
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers · OPPEGÅRD
WIFO AS
Regnskapsføring og bokføring · KOLBOTN
SVENNINGSEN CONSULTING
Rekruttering og formidling av arbeidskraft · TÅRNÅSEN
ARKITEKTUR OG ENERGI AS
Byggeteknisk konsulentvirksomhet · OPPEGÅRD
ISABELL EL-MELHAOUI
Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor litteratur · LANGHUS
MORTEN KRISTIANSEN
Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · KOLBOTN
Største bransjer i Nordre Follo
Andre kommuner i Akershus
Topplister i Nordre Follo
OFTE SPURTE SPØRSMÅL 1 spørsmål med faktagrunnlag
- Hvor mange bedrifter finnes i Nordre Follo?
- Rati registrerer 11 164 bedrifter i Nordre Follo. Kilde: Brønnøysundregistrene.
Viser 24 av 11 164 bedrifter
Vis flere bedrifter